Gminę Jedlińsk wspiera GAZ-SYSTEM!

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

30 000 złotych w formie darowizny otrzymała Gmina Jedlińsk od Operatora Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A z siedzibą w Warszawie. Pieniądze zostaną przeznaczone na doposażenie klasopracowni oraz zakup sprzętu sportowego do prowadzania zajęć z wychowania fizycznego wsparcie psychologiczno – pedagogiczne uczniów.

Epidemia koronawirusa spowodowała szereg trudności i barier w nauczaniu dzieci i młodzieży.

Skuteczny system nauczania wymaga posiadania coraz nowocześniejszych narzędzi sprzętu komputerowego i dostępu do Internetu przez każdego ucznia.

Program „GAZ-SYSTEM dla edukacji” w ramach swoich działań przyczynia się do: upowszechnienia i promocji edukacji z wykorzystaniem innowacyjnych narzędzi; objęcia programami nauczania z wykorzystaniem innowacyjnych narzędzi; zapewnienia sprzętu do uczniom z obszaru wykluczenia cyfrowego, zakup sprzętu sportowego do prowadzania zajęć z wychowania fizycznego, wsparcie psychologiczno – pedagogiczne uczniów.

W ramach otrzymanych środków zostanie zakupiony sprzęt do Publicznej Szkoły Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Wierzchowinach oraz Publicznej Szkoły Podstawowej im. Braci Andrzeja i Józefa Załuskich w Jedlance.

Nastąpi doposażenie obu szkół w monitory interaktywne z wbudowaną kamerą i akcesoriami. Do PSP Wierzchowiny również trafią: Eduterapeutica–w ramach prowadzonych zajęć pomocy psychologiczno –pedagogicznej oraz kryjówka wyciszająca i namiot wyciszający do terapii-2 sztuki, oraz do zajęć sportowych stół do ping-ponga.

Ponadto do PSP Jedlanka trafią do zajęć sportowych urządzenie sprawnościowe climbo, piłka halowa, mTalent-percepcja słuchowa–w ramach prowadzonych zajęć pomocy psychologiczno –pedagogicznej.

Program „GAZ-SYSTEM dla edukacji” został objęty honorowym patronatem Ministrów Edukacji Narodowej, Klimatu, Cyfryzacji, a także Pełnomocnika Rządu do spraw Strategicznej Infrastruktury Energetycznej.

Gaz-SYSTEM wspiera edukację!